ANASAYFA

HE IS AN AUTIST AND A DESIGNER'

HAKKINDA

İPTAL & İADE

Siparişimi nasıl iade edebilirim ?

 

Satın aldığınız ürünler özenle paketlenerek size gönderilir. Tekrar satış için uygun olmayan, kargo teslimatı dışında hasar almış ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Değişim ve iade için kullanılmamış, paketi açılmamış ürünleri ürünleri, teslim aldığınız tarihten sonra 14 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilir / değişim talep edebilirsiniz. Eğer aldığınız ürün ayıplı, üretim hatalı, son kullanma tarihi geçmiş bir ürün ise, teslim aldığınız tarihten sonraki 14 gün içerisinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri öncelikle bizi iletişim forumdan bilgilendirmek koşulu ile REMO adına MUTLUKÖY sit. 1956.sok no.9 Mutlukent - Çankaya/Ankara adresimize "ödemesini yaparak" gönderebilirsiniz. Hatalı, defolu, ayıplı ürünlerde kargo ödemeleri bize aittir. Beden,renk vs. konularındaki değişimlerde alırken/gönderirken kargo maliyetleri müşteriye aittir. Beden sorunlarından kaynaklı iade kabul edilmemektedir. Ancak ürün ile ilgili değişim işlemi yapılabilmektedir.

 

 

Siparişimin tutarı ne zaman iade edilir ?

 

İade ettiğiniz sipariş, depomuza ulaştıktan sonra bütün işlemler bir hafta içerisinde sonuçlandırılır. Havale / EFT ile yapılan ödemelerin iadeleri 48 saat içerisinde. Kredi kartı / 3D Secure ile yapılan ödemelerin iadeleri ise bankanız tarafından 10 gün içerisinde yapılmaktır. Bu süre tamamen bankanız ile alakalıdır ve designremo.com 'un bu süreye müdahale etmesi mümkün değildir.

 

Ürün görselleri ve metinleri

 

Ürün görselleri ve açıklamaları, firmalardan bize gönderilen içeriklerdir. Ürün fotoğrafının hatalı olması ve tipografik hatalar designremo'u bağlayıcı değildir.

 

Garanti koşulları

 

Remo

 

 markalı tüm ürünler " Siparişimi nasıl iade edebilirim ? " başlığındaki koşullar sağlandığı sürece garanti kapsamındadır ve geri iade edilebilir.

© 2017 all rights are reserved